Live Donut Class - 4 week access

Live Donut Class - 4 week access

Regular price $29.97
Unit price  per 

Homemade Donuts are a FAVORITE at our house.

It’s a guarantee that ALL of my kids will come over...and anyone else who catches word that it’s happening.

We also make donuts for trick or treaters out on the front porch & have friends & new friends that have made it a guaranteed stop...driving 30+ minutes by many!

Fun part is, you can turn them into your favorite donut type...glazed, maple bar, chocolate, cinnamon sugar, powdered sugar, filled....endless options! 

They're light and delicious and we have built SO many memories and traditions around them!

You will have 4 weeks access to this class to watch at your own convenience

Customer Reviews

Based on 9 reviews
89%
(8)
0%
(0)
11%
(1)
0%
(0)
0%
(0)
B
Brenda G Fifield

Do I have lifetime on Donuts? If not I'd like to update for $15…..is that correct?

M
Melanie Fullmer
🍩Loved the live donut class! 🍩

We all enjoyed the delicious donuts! My first time making them. I made a few mistakes, but we loved them! Tip-read all instructions first! Thanks, Mama Lisa! ♥️♥️

R
Renee Howard
Not enough time.

I didn’t have enough time to watch the class, but what I did watch was good. I just feel that for the cost, you should have permanent access so that you can go back to the video as needed.

S
Suzanne McBride
Love Mama Lisa

Took her Donut class and I Love how easy going and laid back she is. Donuts are so delish and was so easy to follow her. Will Definately be taking another class from her!!!

D
Debra Gull
Doughtnut

The doughnut class was the best and also best tasting too.