Bagel  Class - 4 week access

Bagel Class - 4 week access

Regular price $29.97
Unit price  per 

Learn the tips and tricks to add bagel making to the list of your families favorite activities! Basic ingredients make your base, and the flavors you can add are endless! 

This class is available in a 4 week or lifetime access

Customer Reviews

No reviews yet
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)