Orange Roll Class

Orange Roll Class

Regular price $29.97
Unit price  per 

That gooey orange filled center of an orange roll topped with a warm glaze is something you can eat all year long. From the soft dough to the glaze on top, we'll cover it all in this.

All recipes and Facebook class links will be email to you after purchase. You will have access to the class video for 4 weeks to watch when convenient.


Customer Reviews

No reviews yet
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)