Live Cinnamon Roll Class

Live Cinnamon Roll Class

Regular price $29.97
Unit price  per 

Come learn the tips and tricks I’ve learned over making Cinnamon Rolls for the past 30 years! Bonus tips on using the dough to make Bunny Buns. Start to finish along with frosting included in the class. 


Customer Reviews

Based on 4 reviews
100%
(4)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
M
M.B.
Awesome Class

I was so nervous to try cinnamon rolls, the task of making them seemed so daunting and unachievable. Mama Lisa makes it so simple and breaks it down for you. Will absolutely be taking more classes from her.

B
B.G.F.
Cinnamon Rolls

Great class!

J
J.L.
Best Cinnamon Rolls Ever!

This was a great class, and a skill I know I’ll use for years to come! They cinnamon rolls are seriously amazing, and Lisa made me feel totally confident in making them on my own. My family says it’s a huge success 😉

D
D.L.
Yummy cinnamon rolls

You are such a wonderful teacher and Baker, thanks so much. Love, love, love